Wymarzony prezent od Dreame dla psiarza lub kociarza

  Wymarzony prezent od Dreame dla psiarza lub kociarza

  Święta zbliżają się coraz bardziej. Gdy szukasz prezentu dla osoby, która ceni sobie towarzystwo czworonożnych przyjaciół, a jednocześnie szuka sposobu, by zachować większą czystość w swoim domu i to bez dużego wysiłku, to mamy dla Ciebie 3 świetne propozycje. Wybierz jeden z odkurzaczy od Dreame.

  Robot sprzątający Dreame D9 Max, do którego przyzwyczają się wszystkie czworonogi  

  Wymarzone prezenty dla psiarza i kociarza to często te, które są przeznaczone dla czworonożnych przyjaciół albo przynajmniej ułatwiają wszystkim domownikom życie. Do takich prezentów z pewnością należy robot sprzątający Dreame D9 Max. Może pracować w trybie cichym i wtedy w ogóle nie będzie przeszkadzał pieskom i kotkom. Jednak nawet gdy pracuje w trybie turbo z czasem się do niego przyzwyczają. Może usuwać z podłogi nie tylko sierść, ale i choćby koci żwirek, ale i mocz pozostawiony przez szczeniaka czy kociaka, gdyż wyposażony jest w funkcję mopowania. Co ważne jest zupełnie autonomiczny i po zaprogramowaniu harmonogramu pracy, a także utworzeniu map pomieszczeń będzie sprzątał podczas gdy miłośnik psów czy kotów poświęci czas na zabawę z nimi czy spacer. Może odkurzać i mopować podłogę nawet do 150 minut, a przed rozładowaniem wróci do stacji dokującej. Rozpozna przeszkody dzięki laserowej technologii nawigacji LiDAR, stworzy mapy i zapamięta układ pomieszczeń. Wyposażony jest w czułe czujniki, zatem nawet niespodziewana przeszkoda go nie zaskoczy. Dzięki mopowi z mikrofibry zapewni skuteczne czyszczenie na mokro bez pozostawiania rys czy smug. 

  Idealny do sprzątania na mokro i sucho Dreame H12 Core 

  Dla zwolenników urządzeń 2w1 i posiadaczy psów i kotów doskonale sprawdzi się także Dreame H12 Core. To odkurzacz pionowy, który bardzo łatwo się prowadzi ze względu na ergonomiczny uchwyt i niewielki ciężar poniżej 5 kg. Wyposażony jest w aż dwa zbiorniki na wodę na wodę – czystą i brudną. Są one od siebie odseparowane, dzięki czemu woda nigdy się nie miesza. Jednocześnie, gdy podłoga jest naprawdę ubrudzona można włożyć urządzenie do podstawy i włączyć przycisk samoczyszczenia, który spowoduje wypłukanie, odwirowanie i wyszorowanie szczotki. W trybie auto można jednocześnie odkurzać z siłą ssania dopasowaną do rodzaju zabrudzeń i mopować. Gdy chce się zrezygnować z mopowania, a jednocześnie usunąć mokrą plamę, wystarczy włączyć tryb Suction. 

  Gdy roztocza mogą być problemem – Dreame T30 zda egzamin 

  Jeżeli psiaki czy kociaki śpią w łóżku, to przestrzeń do snu jest bardziej narażona na rozwój roztoczy. W związku z tym warto mieć w zanadrzu odkurzacz, który skutecznie je zneutralizuje i zapobiegnie ich namnażaniu się. Mowa o Dreame T30. Taki prezent doceni każdy opiekun psów i kotów. Wyposażony jest w 5-stopniową filtrację, która zapewnia eliminację roztoczy, ale i alergenów 99,9%. Jest zatem świetnym wyborem zarówno dla alergików jak astmatyków. Podobnie jak robot sprzątający tej marki automatycznie dopasowuje siłę ssania do stopnia i rodzaju zanieczyszczeń. W tym przypadku może ona wynosić nawet 23000 Pa. Można wymieniać dysze i czyścić nawet trudno dostępne miejsca. Pozwoli na to dysza szczelinowa i elastyczny adapter. Z kolei do tapicerki sprawdzi się dołączona do zestawu elektroszczotka. Jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie niespodziankę, wybierz jeden z odkurzaczy pionowych albo robota sprzątającego i zakup go na stronie: https://sklep.dreame-polska.pl/.          

  Komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *