Odkryj kamery do monitoringu Hikvision

  Odkryj kamery do monitoringu Hikvision

  Kamery do monitoringu Hikvision to uznane w branży rozwiązania dedykowane do domowych oraz profesjonalnych systemów zdalnego nadzoru video. W artykule pokażemy Ci, jakimi zaletami wyróżniają się urządzenia IP Camera Hikvision oraz jak je wybrać! Zapraszamy do lektury!

  Firma Hikvision jest cenionym na świecie dostawcą zaawansowanych produktów do budowy elektronicznych instalacji bezpieczeństwa oraz systemów klasy CCTV. W szerokim portfolio produktowym tej marki użytkownicy mogą znaleźć również profesjonalne urządzenia sieciowe do infrastruktury WLAN oraz LAN. Oferta producenta to również wysokiej klasy wideodomofony i kontrola dostępu. W artykule przyjrzymy się natomiast kamerom IP do systemów monitoringu.

  Profesjonalne kamery IP monitoringu wizyjnego Hikvision

  Produkowane przez Hikvision kamery IP monitoringu wizyjnego to profesjonalne rozwiązania dedykowane do budowy systemów zdalnego nadzoru video o zróżnicowanym stopniu skomplikowania. W szerokim asortymencie produktowym użytkownicy odnajdą nie tylko konwencjonalne kamery IP kopułkowe oraz tubowe, lecz również urządzenia z mechanizmem obrotowym PTZ, szerokokątne Fisheye oraz zaawansowane rozwiązania termowizyjne.

  Dobre kamery IP marki Hikvision – jak wybrać najlepsze?

  Dobra kamera Hikvision charakteryzuje się szeregiem rozmaitych parametrów. Dobór odpowiedniego urządzenia jest uzależniony od wymagań projektowych i danego zastosowania. Poniżej prezentujemy wskazówki, jakie pozwolą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie.

  • Rodzaj urządzenia – w szerokiej ofercie można znaleźć kamery tubowe, obrotowe z mechanizmem PTZ, kopułkowe oraz termowizyjne i Fisheye, a także dedykowane rozwiązania do zadań specjalnych.
  • Typ zastosowanej matrycy – produkowane przez Hikvision kamery IP są wyposażone w najwyższej klasy matryce typu CMOS. Użytkownicy mogą wybrać pomiędzy urządzeniami pracującymi w standardowej rozdzielczości Full HD albo podwyższonej 4K.
  • Wbudowany oświetlacz IR – większość modeli posiada wbudowany emiter podczerwieni, który poprawia jakość rejestrowanego obrazu w słabych warunkach oświetleniowych. Różnice polegają na efektywnym zasięgu poszczególnych modułów emisji IR.
  • Wykonanie obudowy – w zależności od potrzeb możemy wybrać urządzenia do użytku wewnętrznego albo zewnętrznego. Kamery IP na zewnątrz montowane na zewnątrz budynków powinny spełniać odpowiednie wymagania w zakresie klasy szczelności obudowy.
  • Dodatkowe funkcje kamery IP – producent oferuje również urządzenia wyposażone w szereg dodatkowych funkcji. Na wyróżnienie zasługują modele z zaimplementowanymi zaawansowanymi algorytmami wykrywania ruchu czy rozpoznawania obrazu, opartymi o sztuczną inteligencję.

  Pamiętajmy, by decydując się na wybór konkretnego urządzenia, zaplanować też, jakie pole widzenia kamery IP będzie nam potrzebne. W połączeniu z wysokiej klasy emiterem podczerwieni, sprzęt pozwoli na niezawodną rejestrację obrazu, niezależnie od warunków oświetleniowych.

  Poznaj zalety urządzeń IP Camera od Hikvision

  Kamery Hikvision wyróżniają się przede wszystkim wszechstronnością. W szerokim asortymencie można znaleźć różne rodzaje urządzeń, które z powodzeniem dobierzemy zarówno do budżetowych, jak i zaawansowanych systemów nadzoru video. Sprzęt posiada też zaimplementowane technologie poprawiające jakość obrazu: AWB, BLC, AGC, DNR, HLC czy True WDR oraz funkcjonalności AI. Dodajmy, że użytkownicy mogą zdalnie zarządzań systemem monitoringu Hikvision, dzięki udostępnionemu oprogramowaniu. Producent dostarcza aplikacje mobilne, oprogramowanie komputerowe i funkcjonalny interfejs WEB.

  Gdzie kupić kamery do monitoringu Hikvision?

  Wiesz już, że rozwiązania klasy IP Camera od Hikvision to zaawansowane urządzenia dedykowane do najbardziej wymagających zastosowań w systemach monitoringu. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie je kupić, to koniecznie zapoznaj się z szeroką ofertą produktów w sklepie internetowym EC System. W bogatym asortymencie znajdziesz duży wybór urządzeń do rozmaitych zastosowań. Doświadczeni fachowcy zapewnią Ci rzetelne wsparcie w doborze odpowiedniego sprzętu.

  Komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *