Ekologiczne opakowania dla gastronomii

  Ekologiczne opakowania dla gastronomii

  Polska jest jednym z krajów, gdzie sprzedaż za pośrednictwem serwisów on-line rozwija się najszybciej. W czasie pandemii gwałtownie wzrosła liczba serwisów oferujących zarówno zwykłe zakupy spożywcze, dania na zamówienie, a także dowóz wybranych z menu potraw z dowolnej restauracji. Dlatego każda hurtownia opakowań znacznie poszerzyła swoją ofertę. Pandemia minęła, a przyzwyczajenie klientów pozostało.

  Zamawianie jedzenia i produktów spożywczych przez Internet

  Coraz chętniej zamawiamy potrawy na wynos lub z dowozem nie ograniczając się do popularnej pizzy. Drugą dynamicznie rozwijająca się gałąź tej branży to tak zwane diety pudełkowe. Wymagają one dużej ilości specjalnych opakowań, w których dostarcza się klientowi menu na cały dzień. Wraz z rosnącą ilością opakowań pojawia się problem ich utylizacji. Dlatego hurtownia opakowań powinna dostarczać jak najwięcej opakowań, których recycling nie jest szkodliwy dla naturalnego środowiska.

  Gdzie można zamówić opakowania do potraw na wynos?

  Lideropakowania.pl to firma oferująca wyjątkowo bogaty asortyment. Hurtownia opakowań w swojej ofercie posiada ponad 10 tysięcy opakowań na potrawy, napoje i produkty spożywcze. Posiada własną produkcję, a także jest dystrybutorem największych działających w tej branży firm. Lideropakowania.pl udostępnia swoim klientom specjalną stronę internetową, gdzie przez indywidualny panel można wygodnie zarządzać swoimi zamówieniami, płatnościami i dostawami. Na początkujących w branży czekają wykwalifikowani konsultanci, którzy pomogą dobrać optymalne opakowania do oferowanego menu. Lideropakowania.pl na bieżąco wprowadza wiele nowości, z których zdecydowaną większość stanowią opakowania biodegradowalne. Do stałych klientów lideropakowania.pl należą największe sieci handlowe, hotelarskie i restauracyjne w całym kraju.

  Jakie rodzaje opakowań można zamówić w hurtowni?

  Hurtownia opakowań jak lideropakowania.pl oferuje wszystkie rodzaje opakowań przeznaczonych na produkty spożywcze, napoje oraz gotowe dania zimne i gorące. Należą do nich między innymi: tacki o różnych rozmiarach, pojemniki z przykrywkami, kubki na napoje gorące, kubki i jednorazowe szklanki i kieliszki na napoje zimne, pudełka do pizzy, pudełka i tace do zestawów sushi, opakowania do diety pudełkowej, rożki do frytek, papier do zawijania tortilli i kebabów, talerze i tace, opakowania na torty, ciastka i inne wyroby cukiernicze. Większość opakowań może mieć nadrukowane logo firmy i dowolną grafikę. Oprócz samych opakowań hurtownia drukuje także etykiety.

  Komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *