Tork – lider w branży higienicznej: unikalne rozwiązania dla Twojej firmy

  Tork – lider w branży higienicznej: unikalne rozwiązania dla Twojej firmy

  Zapewnienie odpowiednich warunków higienicznych jest niezbędne i to niezależnie czy prowadzicie dużą, średnią czy małą firmę. Warto wybrać produkty Tork, które cechuje wysoka jakość, a także korzystna cena. Warto dowiedzieć się więcej na temat asortymentu.

  Produkty Tork – jakość i niezawodność w korzystnej cenie 

  Niewątpliwie odpowiednie wyposażenie w środki higieniczne każdej łazienki i toalety czy też pomieszczenia socjalnego zapobiega rozwojowi bakterii, ale pozwala też zachować czystość. Na pewno dobrym wyborem są produkty marki Tork, które cechuje trwałość, ale też wygoda użytkowania. Można postawić na dozownik Tork na ręczniki. Takie produkty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi można wykorzystać je nawet w małej toalecie. Na uwagę zasługuje specjalny system dozowania odcinek po odcinku. Dzięki temu można ograniczyć zużycie ręczników i marnotrawstwo. W ten sposób można zaoszczędzić. Producent zastosował higieniczne rozwiązanie, a mianowicie podczas wyciągania użytkownik dotyka tylko jednego ręcznika. 

  Szeroki wybór środków higienicznych Tork do łazienek i toalet firmowych 

  Właściwe wyposażenie łazienek i toalet firmowych jest wymagane przez przepisy BHP. Najlepiej wybierać produkty, które spełniają najwyższe normy higieniczne. Doskonale sprawdzą się ręczniki papierowe Tork czy też papier toaletowy tego producenta. Na wyposażeniu nie może zabraknąć koszy na odpady, ale i dozowników na woreczki sanitarne. Kolejnym ważnym elementem wyposażenia są stojaki do dezynfekcji czy też dozowniki do nakładek sedesowych. W ten prosty sposób można zapewnić wszystkim użytkownikom jeszcze wyższy poziom higieny.

  Produkty marki Tork – dlaczego warto je wybierać?

  Marka Tork istnieje już na rynku od ponad 50 lat. Wszystkie produkty spełniają normy jakościowe. Nie bez znaczenia jest także fakt, że produkty Tork dostępne są w bardzo korzystnych cenach. Do tego wszystkiego asortyment jest naprawdę różnorodny. Poza akcesoriami, mydłami, płynami dezynfekcyjnymi czy dozownikami, dostępne są też suszarki, ale i kosmetyki, które powinny znaleźć się na wyposażeniu np. łazienek hotelowych. Marka oferuje także akcesoria higieniczne takie jak kosze na odpady czy przewijaki naścienne, które sprawdzają się bezpośrednio przy umywalce.            

   

  Komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *