licznik - dziś 486 | miesięcznie: 21925 | ogólnie: 5153691
Menu
Aktualności
Wydawnictwo PAK
Kwartalnik MAM
Książki PAK
Konferencje PAK
Kalendarz imprez
Polityka prywatności
Kontakt
Wyszukiwarka
Artykuły
Cytowania
Konferencje
Aktualny numer kwartalnika MAM
Najnowsza książka Wydawnictwa PAK
Nowe książki Wydawnictwa PAK

 

V Targi Pneumaticon 06-08 marzec 2012

V Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON będące odpowiedzią na oczekiwania branży hydraulicznej i pneumatycznej, odbywają się co roku w Targach Kielce równolegle z Targami Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz Targami Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - Nowa Energia.
Podczas targów od 6 do 8 marca swoje produkty zaprezentują firmy świadczące usługi instalacyjne, naprawcze, inżynierskie i projektowe a także prowadzące doradztwo techniczne, dające patenty i licencje. Podczas ubiegłorocznej edycji PNEUMATICON gościł  60 firm z Portugalii, Rumunii, Czech i Polski. Zeszłoroczną edycję wystawy odwiedziło 7000 gości - o 1 000 osób więcej niż w 2010 roku.
Zakres branżowy PNEUMATICONU stanowią między innymi elementy oraz systemy pneumatyczne i hydrauliczne, sterowniki, napędy - układy, systemy automatycznego sterowania procesami z udziałem pneumatycznych i hydraulicznych elementów wykonawczych. Na stoiskach prezentowane są roboty przemysłowe i manipulatory, można zapoznać się z  technikami pomiarowymi i laboratoryjnymi oraz z elementami wyposażenia i częściami zamiennymi. Dużą grupę wystawców stanowią firmy oferujące  usługi instalacyjne i naprawcze, usługi inżynierskie i projektowe, doradztwo techniczne, patenty i licencje.
Wsparcie merytoryczne partnerów branżowych wystawy owocuje organizowanymi każdego roku konferencjami, warsztatami czy spotkaniami branżowymi.  W tym roku zapraszamy na  konferencję  "Zwiększenie wydajności systemów produkcji sprężonego powietrza", której organizatorem jest  firma Marani.

Aktualności branżowe
Sklep internetowy
Czasopismo
Książki
Artykuły
Regulamin sklepu
kategorie
Koszyk
Zobacz [0]
Moje konto
Rejestracja
Wyszukiwanie produktów
Szukaj w sklepie
Zaloguj
Przypomnij hasło
Newsletter (Subskrypcja)
Niepewność wyników pomiarów
 
 
Wortal branżowy:
© netkoncept.com
Na górę strony.
Ostatnia modyfikacja: 08-10-2019 08:02:11