licznik - dziś 468 | miesięcznie: 21907 | ogólnie: 5153673
Menu
Aktualności
Wydawnictwo PAK
Kwartalnik MAM
Książki PAK
Konferencje PAK
Kalendarz imprez
Polityka prywatności
Kontakt
Wyszukiwarka
Artykuły
Cytowania
Konferencje
Aktualny numer kwartalnika MAM
Najnowsza książka Wydawnictwa PAK
Nowe książki Wydawnictwa PAK

 

Zebranie Rady Programej PAK IV kadencji

W dniu 14.12.2011 r. w PKiN w Warszawie odbyło się zebranie inauguracyjne Rady Programowej IV kadencji (2011-2015). W zebraniu uczestniczyli członkowie Rady powołani na IV kadencję oraz redaktorzy działowi miesięcznika PAK.
Zebranie prowadził prof. Tadeusz Kaczorek. Został On wybrany na przewodniczącego Rady Programowej IV kadencji. W składzie Rady Programowej jest aktualnie 26 członków: 13 krajowych i 13 zagranicznych, o znaczącej pozycji naukowej w środowiskach krajowych i zagranicznych metrologów, automatyków, robotyków, i mechatroników.
Informację o działalności redakcji i sytuacji miesięcznika PAK w okresie od ostatniego zebrania RP przedstawił redaktor naczelny PAK prof. Tadeusz Skubis. Następnie odbyła się dyskusja na temat działalności redakcji, zwłaszcza recenzowania prac i kwalifikacji ich do druku, ustalenia nowych działów tematycznych i roli redaktorów działowych, prowadzenia działań zmierzających do utrzymania wysokiego poziomu merytorycznego miesięcznika PAK. Szczegółową informację na temat aktualnych kryteriów ocen czasopism przez MNiSW przedstawił prof. Wiesław Winiecki.
Rada Programowa przyjęła Uchwały dotyczące aktualizacji działów tematycznych miesięcznika PAK oraz recenzowania artykułów. Ustalono, że od 01.01.2012 roku w miesięczniku PAK będzie 13 działów tematycznych, a recenzentami artykułów mogą być doktorzy o znaczącym dorobku naukowym.

Treść Uchwał:

Uchwała nr 01

Uchwała nr 02

 

Aktualności branżowe
Sklep internetowy
Czasopismo
Książki
Artykuły
Regulamin sklepu
kategorie
Koszyk
Zobacz [0]
Moje konto
Rejestracja
Wyszukiwanie produktów
Szukaj w sklepie
Zaloguj
Przypomnij hasło
Newsletter (Subskrypcja)
Niepewność wyników pomiarów
 
 
Wortal branżowy:
© netkoncept.com
Na górę strony.
Ostatnia modyfikacja: 08-10-2019 08:02:11